Svdeeendracht

Nieuws

Internationale Pistoolnacht van Bemmel

5 Januari 2024

Soms doen onze schutters ook aan bijzondere wedstrijden mee, zoals in de nacht van vrijdag 5 januari 2024. 

De schietvereniging in Bemmel organiseert al 30 jaar lang op de eerste vrijdag van het nieuwe jaar de “pistool nacht”. In deze nacht wordt 12 uur lang, elk uur een olympische wedstrijd van 60 schoten verschoten. De dappere pistoolschutters staan dan 12 uur lang geconcentreerd te schieten. Het laatste schot valt om 11 uur zaterdagochtend.  Een echte marathon wedstrijd.

Onze pistoolschutter Cees Besteman heeft in januari 2024 weer eens meegedaan met deze wedstrijd en het resultaat was prima. Cees is op de tweede plaats geëindigd. Het bleef spannend tot het einde, pas in het laatste uur heeft Cees de tweede plek weten te bemachtigen, met een schotgemiddelde van 8.74 ! 

Cees: “het meedoen was sowieso al leuk, maar strijden om een podiumplek geeft de wedstrijd wel wat extra’s.”